×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 838.

Hedonistki - portal dla kobiet Wyróżniony

Wieloletnie doświadczenia, znajomość branży oraz wyniki badań rynkowych wskazują, że szybki dostęp do informacji to podstawa sukcesu zawodowego. Właśnie dlatego prasa drukowana co raz bardziej traci na znaczeniu. Dziś, gdy każdy z nas posiada smartfona, liczni są właścicielami tabletów a większość osób aktywnych zawodowo główne informacje czerpie z internetu, portale branżowe zyskują na swojej wartości. Właśnie dlatego w marcu 2014 roku powstał portal branżowy scann.R - www.scanner.com.pl, którego zadaniem jest łączyć, promować i integrować branżę PBSiZ.

Obecnie to jedyny portal w branży papier-biuro-szkoła-zabawki...

Magazyn scann.R skierowany jest do właścicieli sklepów, hurtowni, biuroserwisów, Managerów w firmach zajmujących się produkcją i importem artykułów papierniczo-biurowo-szkolno-zabawkarskich. Czytelnikami portalu są także przedstawiciele biur. W celu szerokiej promocji marek z branży na stronie www.scanner.com.pl umieszczane są liczne atrakcje także dla ostatecznych użytkowników.

Po 1 roku działalności dzienne nasz portal odwiedza ponad 800 osób z branży. Dzięki rozbudowanych kampaniom promocyjnym docieramy z informacją tu i teraz. Magazyn scann.R jest najszybszym źródłem informacji o nowościach dostępnym dla każdego zawsze tam, gdzie jest dostęp do internetu.

Na naszym portalu zaprezentowaliśmy produkty największych producentów. Zorganizowaliśmy ponad 40 konkursów. Nagrodziliśmy w nich ponad 200 osób. Dzięki nam pracę znalazło ponad 60 osób, tym samym firmy zyskały doświadczonych w branży pracowników.

Z informacją docieramy do ponad 5000 branżystów. Działamy wielowymiarowo i niestandardowo. Współpraca z nami to nie zakup reklamy, ale całej kampanii promocyjnej.

Działamy do skutku.

Mamy Ci pomóc wypromować Twoje produkty lub usługi? Napisz lub zadzwoń do nas!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.