×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 838.

Filmy, videoreportaże, multimedia Wyróżniony

Wraz z naszym zespołem tworzymy nie tylko artykuły, organizujemy sesje zdjęciowe, ale także na życzenie naszych klientów przygotowujemy videoreportaże ze spotkań, targów. Docieramy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Videoreportaże to nie tylko jedna z ciekawszych form promocji, ale także możliwość przekazania widzom emocji oraz także poczucia, że są bohaterami danej sytuacji. 

Tworzymy profesjonalne prezentacje multimedialne...

Na naszym kanale na Youtube publikujemy videoreportaże przygotowywane nie tylko dla naszych klientów. Publikujemy także wywiady z ciekawymi osobami z branży. Jako jedyny zespół w branży PBSiZ, z którą jesteśmy od lat, kreujemy nową jakość mediów.

Docieramy z naszymi filmami tam, gdzie klient ma taką potrzebę. Nie zaburzając jego planu dnia, w wolnej chwili, przy smacznej kawie może on zapoznać się z tematyką filmu. Tworzymy medium przyjazne dla każdego i w taki sposób, aby nie nadurzyć wolnego czasu. 

Kreujemy nowoczesny wizerunek Twojej firmy...

Z naszą kamerą byliśmy nie tylko na lokalnych targach organizowanych przez hurtownie branżowe. Byliśmy zaproszeni także na duże - ogólnopolskie spotkania typu: Rema Days, Mazovia Business Congress oraz międzynarodowe targi PaperWorld

Organizujesz targi, zbliża się Jubileusz Twojej firmy?

Stworzymy dla Ciebie profesjonalny i ciekawy materiał. Napisz lub zadzwoń do nas!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.